Piknik "Góra Złota dla Julki". Podsumowanie
21-09-2020

Piknik "Góra Złota dla Julki" podsumowuje ale nie zamyka akcji zbierania pieniędzy na rzecz zduńskowolanki - Julii Donańskiej, uczennicy Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli.

Na niedzielnym pikniku nad Kępiną spotkali się również uczestnicy wydarzeń, jakie tego dnia toczyły się w Zduńskiej Woli - zajęć sportowych, rajdu rowerowego organizowanych z okazji 25-lecia klubu fitness Family Center. Trwa liczenie zbieranych wcześniej i podczas pikniku "złotej góry" - czyli groszy.

"Góra Złota" dla Julki to akcja, z której dochód zostanie przekazany na terapię komórkami macierzystymi dla dziewczynki.

W wydarzenie włączyli się Zduńskowolski Szpital Powiatowy, Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Urząd Miasta Zduńska Wola, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Bank Santander, Ratusz w Zduńskiej Woli, klub Fitness Family Center, Kultowy Browar Staropolski, Gatta BIKE-RS, Gatta Active, Firma Gajewczyk, La Perle Salon Mody Ślubnej, restauracja kolejowa w Karsznicach, Zespół Szkół Specjalnych, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Fikolandia. Podziękowania również dla wszystkich wolontariuszy akcji, którzy przygotowali ciasta, czuwali nad organizacją, podawali kiełbaski i bigos.

Julia cierpi na zespół Lenoxa-Gastauta, encefalopatię, padaczkę, autyzm, niedowład spastyczny połowicy prawostronnej. Zbiórka na  przeszczep komórek macierzystych trwa pod tym adresem https://www.siepomaga.pl/julia-donanska

Bez tytułu.png
polair.jpg