XXVI sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
27-10-2020

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Piotr Warchlewski zaprasza na obrady XXVI sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuję w dniu 30 października br. o godz. 1000 (piątek), na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t. j. Dz. U. z 2020 r poz. 920). Ze względu na pandemię koronawirusa, sesja odbędzie się online.

Transmisja on-line: http://bip.powiatzdunskowolski.pl/artykuly/144/sesje-online

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXVI sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXV sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działania dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli.
  6. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Zduńskowolskiego za rok szkolny 2019/2020.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie opłat za usuwanie pojazdów z dróg na terenie Powiatu Zduńskowolskiego na koszt właściciela i przechowywanie tych pojazdów na wyznaczonym parkingu strzeżonym w 2021 roku.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XV/94/19 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego — FK.21/20
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XV/95/19 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2020 - FK.22/20
  10. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych Radnych Powiatu.
  11. Informacja Starosty Zduńskowolskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych członków zarządu powiatu, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu, osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Starosty oraz osób zarządzających i członków organów zarządzających powiatowymi osobami prawnymi.
  12. Informacja Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  13. Interpelacje i zapytania Radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia Radnych
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie XXVI sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
Bez tytułu.png
polair.jpg