naglowek.jpg
 
Aktualności
Brązowy medal ZASŁUGI dla Pani Jolanty Półgrabii
27-01-2015

Pani JOLANTA PÓŁGRABIA jako jedyna z naszego powiatu odebrała z rąk wicewojewody łódzkiego Jarosława Klimasa brązowy medal „Za zasługi dla obronności kraju”, nadany przez Ministra Obrony Narodowej.

Odznaczona realizuje zadania z zakresu obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej, spraw obronnych oraz pełni funkcję Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych, będąc niewątpliwym autorytetem w tej niełatwej dziedzinie.

Pani Jola ukończyła szkolenie w zakresie organizacji i funkcjonowania systemu obronnego i bezpieczeństwa RP, organizowanego przez Akademię Obrony Narodowej oraz uczestniczyła w szkoleniu dla pracowników ds. ochrony ludności, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego.

Na zakończenie uroczystości, która odbyła się w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Łodzi – płk. mgr inż. Wojciech Filkowski wzniósł okolicznościowy toast, podkreślając zasługi odznaczonych i dziękując im za dotychczasową, pełną zaangażowania pracę – często na drugim planie, w ciszy gabinetów - na rzecz umacniania obronności naszego kraju.

Pani Jolu – gratulujemy!

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg