naglowek.jpg
 
Aktualności
Witamy na nowej stronie powiatu zduńskowolskiego!
03-02-2012

Szanowni Państwo,


Przekazujemy do Państwa dyspozycji nową stronę powiatu zduńskowolskiego, za której pośrednictwem chcemy pokazać to, co dzieje się w naszej wspólnocie samorządowej. 

Nowa strona internetowa to nie tylko inna szata graficzna i zmieniony układ wiadomości, to przede wszystkim bogatszy przekaz informacji o naszej ziemi, mieszkańcach, realizowanych zadaniach i wydarzeniach z życia lokalnej społeczności.   

Strona jest przystosowana do potrzeb osób niedowidzących i niedosłyszących – posiada lektora, który przeczyta nam treść –  jest również tłumaczona na wiele języków obcych.

Aby ułatwić przeglądanie strony, wydzieliliśmy bloki tematyczne: samorząd, mieszkaniec, gospodarka i wypoczynek oraz bieżące wydarzenia i aktualności. Za pośrednictwem strony internetowej chcemy mieszkańcom naszego powiatu – i nie tylko –  przybliżyć sprawy samorządu powiatowego oraz poinformować, jak załatwić sprawy w urzędzie. Na stronie dostępne są formularze wniosków z opisem rodzaju sprawy, co powinno skrócić mieszkańcom czas załatwiania spraw urzędowych.

W bloku: gospodarka chcemy przedstawić atuty naszego powiatu oraz zaprosić do inwestowania w regionie. Chcemy, aby był to nośnik, za którego pośrednictwem przedsiębiorcy będą mogli czerpać informacje o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej, o przetargach na wykonanie zadań inwestycyjnych i terenach inwestycyjnych, a także zapoznać się z bazą podmiotów gospodarczych działających na naszym terenie.

 

Nowa strona internetowa zawiera pełną ofertę edukacyjną naszych szkół oraz informację o ciekawych projektach realizowanych w tych placówkach. Z myślą o turystach – których serdecznie zapraszamy do zwiedzania powiatu zduńskowolskiego – przygotowaliśmy dane o bazie noclegowej, hotelowej i gastronomicznej oraz informacje krajoznawcze i kulturalne.

Wierzymy, że nowa strona przybliży Państwu nasz powiat i pozwoli  śledzić wydarzenia w regionie wszystkim zainteresowanym – również tym, którzy mieszkają za granicami naszej Ojczyzny, posługującym się językiem polskim, jak i nie znającym naszego języka.


Wszelkie uwagi oraz propozycje prosimy przesyłać na adres e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl

 


                                                                     Z poważaniem


                                                                   Wojciech Rychlik

                                                               Starosta Zduńskowolski

 

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg