Notatnik Powiatowy. Wersja elektroniczna, zachęcamy do lektury
05-10-2016

Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

W aktualnym wydaniu piszemy, między innymi, o remontach dróg powiatowych, letnich powiatowych wydarzeniach kulturalnych i sportowych, zmianach w szpitalu oraz zmianach na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Dolnej.

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, Miejskiej Bibliotece Publicznej i szkołach średnich.

Wersja elektroniczna:

Beznazwy-1.jpg