naglowek.jpg
 
Aktualności
Notatnik Powiatowy. Zapraszamy do lektury
21-12-2017

Na temat niedawno zakończonych i będących w trakcie realizacji inwestycji piszemy w najnowszym wydaniu Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

 

Przeczytacie między innymi o nowym kompleksie sportowym przy "Elektroniku", opisujemy co nowego pojawi się w powiecie w ramach projektu "Dolina Warty", jakie działania toczą się w ramach projektu "Przedsiębiorczy Powiat". Znajdziecie też informacj na temat nowych inwestycji na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz rozbudowy szkół. Piszemy również o inwestycjach drogowych.

 

Wersja tradycyjna (papierowa) trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców, dostępna jest także bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich.

 

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego w załączeniu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
jumultithumb_joomla-ua.org.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg