Wręczyliśmy statuetki PRZYJACIEL POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO
15-01-2018

Powiat Zduńskowolski poszerzył swoje grono przyjaciół. Okolicznościowe statuetki Przyjaciół Powiatu Zduńskowolskiego będące wyrazem naszego podziękowania za działania na rzecz rozwoju i promocji Powiatu, w tym roku trafiły do:

• Teresy Wesołowskiej, Starosty Łaskiego, społecznika, samorządowca
  • Jacka Kopczyńskiego, działacza, społecznika
  • Zbigniewa Rudeckiego, instruktora teatralnego
  • Cechu Rzemiosł Różnych w Zduńskiej Woli
  • Haliny Wołosz, Zakład Przemysłowo-Handlowo-Usługowy – Milektron Halina Wołosz
  • Antoniego Mataśki i Agnieszki Mataśki, Zakład Przemysłowo-Handlowo-Usługowy Antoni Mataśka
  • Antoniego Jaracza, Firma - Dom Jaracz Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
  • Elżbiety i Antoniego Ładońskich, firma Arsen Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • Jerzego Capały, Hurtownia „Kornik”

Statuetki „Przyjaciel Powiatu Zduńskowolskiego” wręczane są od 11 lat. Grono wyróżnionych przez ten czas laureatów to ponad 70 osób, firm i instytucji.

Spotkanie, podczas którego Wojciech Rychlik, Starosta Zduńskowolski i Janusz Kochelski, Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego uhonorowali wyróżnionych było też okazją do noworocznego spotkania władz Powiatu z przedsiębiorcami, samorządowcami, ludźmi kultury i sztuki.

Podczas gali wręczone zostały podziękowania za współpracę na rzecz rozwoju gospodarczego, promocję oraz budowanie pozytywnego wizerunku naszego powiatu, dla osób i firm biorących udział w organizacji II Regionalnego Forum Gospodarczego w Powiecie Zduńskowolskim.

Gratulacje otrzymali: Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego; Przemysław Andrzejak, Prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.; Marek Traczyk, Wiceprezes Warszawskiej Izby Gospodarczej; Radosław Stefaniak, Naczelnik Wydziału Inwestycji, Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju, Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli; Piotr Borecki, Dyrektor Banku Zachodniego WBK S.A. w Zduńskiej Woli; Bogumił Woźniak, Ekspert w Biurze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Centrali PKO BP; Agnieszka Kożańska, Doradca Biznesu w Centrum Innowacji w Łodzi; Witold Woźniakowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli; Teresa Kopias i Andżelika Chruścińska, projektantki mody; Firma La Perle, dr Kazimierz Kubiak, Wiceprezes Stowarzyszenia Włókienników Polskich, Tomasz Polkowski, Dyrektor Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Podziękowano również Agacie Biernat, Miss Polonia 2017, która promuje nasz powiat w kraju i poza jego granicami.

W części artystycznej wydarzenia wystąpili Agnieszka Mazurek, Klaudia Szmida i Piotr Wojdan.

Więcej zdjęć: www.facebook.com/Powiat-Zduńskowolski

jumultithumb_joomla-ua.org.jpg