naglowek.jpg
 
Aktualności
III Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim.
17-08-2018
Załączniki:

Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik serdecznie zaprasza na III  Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim.

 

Forum odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku na terenie Powiatowego  Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli.

 

18 sierpnia - wizyty studyjne dla uczestników w firmach:  

Aves Sp. z o.o
Mabudo Sp. z o.o.
Tinby Sp. z o.o. i Gibo Sp. z o.o.

19 sierpnia - Wystawa Rolno-Przemysłowa.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki działających na terenie województwa łódzkiego, instytucji okołobiznesowych oraz otoczenia  nauki.

 

Przewidywana liczba uczestników w tegorocznym wydarzeniu to 200 osób. Podczas 3. edycji Forum skupimy się na innowacjach i wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą, technologiach w branży budowlanej oraz rewitalizacji magistrali węglowej w kontekście jej wpływu na rozwój regionów.

 

Zduńskowolskie Forum ma na celu stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości, promocję gospodarczą jako szansę na rozwój oraz budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym, naukowym i samorządowym.       


Projekt pn.:  „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski” współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg