III Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim.
09-07-2018
Załączniki:

Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik serdecznie zaprasza na III  Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim.

Forum odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku na terenie Powiatowego  Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców ze wszystkich sektorów gospodarki działających na terenie województwa łódzkiego, instytucji okołobiznesowych oraz otoczenia  nauki.

Przewidywana liczba uczestników w tegorocznym wydarzeniu to 200 osób. Podczas 3. edycji Forum skupimy się na innowacjach i wyzwaniach stojących przed branżą spożywczą, technologiach w branży budowlanej oraz rewitalizacji magistrali węglowej w kontekście jej wpływu na rozwój regionów.

Zduńskowolskie Forum ma na celu stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości, promocję gospodarczą jako szansę na rozwój oraz budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem biznesowym, naukowym i samorządowym.

Projekt pn.:  „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski” współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg