naglowek.jpg
 
Aktualności
IV Regionalne Forum Gospodarcze w Powiecie Zduńskowolskim
16-09-2019

O transporcie intermodalnym w kontekście wpływu na rozwój regionu oraz perspektywach i aktualnej sytuacji polskiej gospodarki dyskutowano podczas IV Regionalnego Forum Gospodarczego w Powiecie Zduńskowolskim. Uczestnicy wydarzenia wzięli również udział w wizytach studyjnych w lokalnych firmach oraz Wystawie Rolno-Przemysłowej.

 

Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się Marek Belka, poseł do Parlamentu Europejskiego, Cezary Grabarczyk, poseł na Sejm RP, Oszkár Molnár, Przewodniczący Małego Regionu Edelény na Węgrzech, prof. dr hab. Juliusz Engelhardt, prof. zw. - Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Hanna Iwaniuk, Starosta Zduńskowolski, Wojciech Rychlik, Wicestarosta Zduńskowolski, Konrad Pokora, Prezydent Miasta Zduńska Wola.

 

Forum zorganizowano w Filii Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli w Karsznicach w ramach projektu Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski. W sobotę 14 września uczestnicy Forum wzięli udział w wizytach studyjnych w lokalnych firmach - Karton Polska i CKM Extrusion.

Karton Polska Sp. z.o.o ma siedziby w Wymysłowie i w Zduńskiej Woli. To firma zajmującą się produkcją opakowań z tektur falistych i litych, która działa od 1986 r.

CKM Extrusion sp. z.o.o w ZDuńskiej Woli to to spółka zajmującą się produkcją innowacyjnych profili okiennych z PVC.

 

Patronat naukowy nad Forum sprawował Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.

Patronat medialny: Nasze Radio, nasze.fm, ZW Media.

 

W niedzielę, 15 września, również w ramach Forum Gospodarczego, odbyła się Wystawa Rolno-Przemysłowa:http://powiatzdunskowolski.pl/aktualnosc-2730-xx_regionalna_wystawa_rolno_przemyslowa.html

 

Projekt Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFRR w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg