naglowek.jpg
 
Aktualności
LOKALNY PUNKT DORADCZY W OBSZARZE EKONOMII SPOŁECZNEJ
29-11-2012

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w ramach Projektu „Społecznie znaczy ekonomicznie kontynuacja” realizowanego przez Fundację Studiów Europejskich – Instytut Europejski w Łodzi, w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli utworzony został Lokalny Punkt Doradczy w obszarze ekonomii społecznej.

Jednym z działań realizowanych w ramach Projektu jest bezpłatne doradztwo prawne i księgowe skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej.

Osoby bezrobotne mogą skorzystać z bezpłatnych prawnych i księgowych usług doradczych, dzięki którym uzyskają niezbędne porady dotyczące zakładania i prowadzenia podmiotu ekonomii społecznej tj. spółdzielni socjalnej, organizacji pozarządowej, a także możliwości uzyskania środków pomocy na rozwój prowadzonej działalności.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Lokalnego Punktu Doradczego proszone są kontakt z panią Moniką Wojtczuk, Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, tel. (43) 823-22-04, wew. 108.


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg