PUP. Nabór wniosków na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego
26-05-2020

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli informuje, że od 8 do 15 czerwca będzie prowadził nabór wniosków pracodawców o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego z krajowego funduszu szkoleniowego.

Nabór powtarzany będzie do wyczerpania głównego limitu środków z KFS.
W przypadku wykorzystania środków  KFS z limitu głównego nabór zostanie zakończony, a podany zostanie termin naboru z rezerwy KFS pod warunkiem otrzymania dodatkowych środków.

PUP zaprasza pracodawców, którzy spełniają priorytety Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2020 do składania wniosków o sfinansowanie kształcenia ustawicznego  z KFS.

Szczegóły:

Powiatowy Urząd Pracy