naglowek.jpg
 
Aktualności
Podsumowanie projektu
13-06-2013

Od 2008 roku powiat zduńskowolski realizuje projekt kompleksowej termomodernizacji budynków dwóch szkół ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe: Zespołu Szkół Elektronicznych oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Projekt obejmuje wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie ścian zewnętrznych i dachów o raz modernizację instalacji c.o. W ZSE prace zakończono w ubiegłym roku, natomiast w „Mechaniku” pozostało do wykonania ocieplenie ścian. Środki na realizację projektu pozyskano z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (blisko 3,5 mln zł) oraz z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (niemal 600 tys. zł) – koszt całkowity to nieco ponad 5 mln zł.


12 czerwca w Zespole Szkół Elektronicznych odbyło się podsumowanie części projektu dotyczącej termomodernizacji tej właśnie szkoły, połączone z podpisaniem umowy na dokończenia prac w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 – zadanie to podejmie Zakład Remontowo-Budowlany Witold Dawid z Białego Ługu. Obecny na uroczystości członek zarządu województwa łódzkiego Marcin Bugajski stwierdził, że powiat zduńskowolski wyróżnia się skalą przedsięwzięć termomodernizacyjnych w sektorze oświaty. Starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik przywołał osiągnięcia szkolnictwa zawodowego w naszych szkołach: Technikum nr 2 z ZSE drugi rok z rzędu zostało uznane za najlepszą szkołę techniczną w województwie łódzkim.

 

Zachęcamy do obejrzenia online poniższej prezentacji multimedialnialnej.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg