naglowek.jpg
 
Aktualności
Kolejna grupa uczniów z Karsznic wyjedzie na zagraniczne praktyki
17-01-2014

W ramach unijnego programu „Staż zagraniczny – elementem rozwoju kariery” uczniowie Zespołu Szkół w Karsznicach wyjadą już w tym tygodniu na zagraniczne praktyki do Plymouth i Portsmouth w Anglii.

 

Dwudziestu uczniów z Zespołu Szkół im. J. Sylli i K. Kałużewskiego w Karsznicach przez miesiąc czasu będą szlifować swoje umiejętności w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii.


Młodzi ludzie są przekonani, że dzięki takim wyjazdom mogą podszkolić język, swoje umiejętności zawodowe ale nie ukrywają, że czeka ich dobra zabawa.


„... Port Multimodalny to szansa rozwojowa dla Karsznic ale by to wszystko osiągnąć są potrzebni ludzie, młodzi dobrze wykształceni dobrze przygotowani do współczesnego rynku pracy...” – Wojciech Rychlik Starosta Zduńskowolski.


Podczas wczorajszego spotkania uczniowie otrzymali certyfikaty przygotowania pedagogiczno–kulturowo–językowego a także 1500 złotych „kieszonkowego” od Starosty Zduńskowolskiego.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg