naglowek.jpg
 
Aktualności
Raz słońce, raz deszcz - XV Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa
Galerie:

Program tegorocznej Wystawy był – jak przystało na jubileusz – szczególnie bogaty. W trakcie oficjalnego otwarcia przemawiający podkreślali znaczenie zduńskowolskiej imprezy wystawienniczej dla promocji potencjału wytwórczego i usługowego szeroko rozumianego regionu.

Publiczność miała okazję obejrzeć stoiska 137 wystawców. W konkursie na najładniejsze stoisko zwyciężyli: Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza Ziemi Wieluńskiej (rolnictwo), DOM-TER Półgrabia Sp. J. (przemysł) i Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (usługi). Dużą popularnością cieszyły się, jak zwykle, sadzonki roślin, artykuły spożywcze, drobny inwentarz, rękodzieło oraz stoiska z atrakcjami dla najmłodszych. Wielu usługodawców i przedsiębiorców skorzystało z okazji do zaprezentowania swojej oferty.


Już od godziny 12 na małej scenie odbywały się występy artystyczne i pokazy; zaprezentowali się podopieczni Domu Kultury „Na Pięterku”, TEATR KUBIKA i Klub Karate im. Masutatsu Oyamy. Deszcz i burza uniemożliwiły, niestety, zrealizowanie całego programu, lecz koncert gwiazdy wieczoru Kasi Cerekwickiej odbył się mimo kapryśnej pogody. Piosenkarka nawiązała bardzo ciepły kontakt z publicznością, zaśpiewała swoje znane przeboje, takie jak: „Na kolana”, „Zostań”, „SOS”, a także kilka światowych przebojów, m.in. jedną z piosenek Adele.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg