Grant Sołecki GRUNT TO MIEĆ GRUNT!
18-12-2020

Grant Sołecki GRUNT TO MIEĆ GRUNT!

Cele projektu:
- dofinansowanie funduszu sołeckiego w rozwój nowoczesnych metod powiększania gospodarstw rolnych
- zwiększenie ekonomiki gospodarstw rolnych poprzez wzrost ich powierzchni
Budżet projektu 9 000 000 PLN.

Program skierowany jest do wszystkich aktualnie urzędujących sołtysów z terenu całej Polski.

Nabór wniosków prowadzony będzie od 15 stycznia 2021 do 15  marca 2021 roku.
Zgłoszenie do programu  należy złożyć w wersji elektronicznej dostępnej jako załączniki.

Zgłoszenia przyjmowane będą od sołtysów danej Gminy, przy czym dla jednego Sołectwa można złożyć w naborze Grantowym GRUNT TO MIEĆ GRUNT tylko jedno zgłoszenie.

Grant przyznaje się każdemu zakwalifikowanemu do konkursu Sołectwu bez stosowania kryteriów punktacji. Odstępuje się od obowiązku rozliczenia przyznanego grantu oraz sposobu jego rozdysponowania.

Dokumentacja zgłoszenia do Programu dostępna na stronie:
https://agroprzetargi.pl/ zakładka GRANT SOŁECKI lub na profilu (5) Agroprzetargi | Facebook .

Bez tytułu.png
polair.jpg