naglowek.jpg
 
Aktualności
I Piątka Pomarańczowej Pomocy w Zduńskiej Woli. Bieg charytatywny
18-04-2017

Miesiąc pozostał na przygotowania biegaczom, którzy wystartują w I Piątce Pomarańczowej Pomocy w Zduńskiej Woli. Dziś na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbyła się konferencja, między innymi, z udziałem Witolda Stępnia, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Wojciecha Rychlika, Starosty Zduńskowolskiego.

 

Bieg na dystansie 5 km wystartuje 21 maja o godz. 12.00. W programie także bieg rodzinny, nordic walking i wiele dodatkowych atrakcji. Są jeszcze wolne miejsca, choć jak podkreśla Michał Piotrowicz z Rajsport Active Sieradz, główny organizator biegu, pozostało ich już niewiele.

 

Dla uczestników przewidziano wiele atrakcyjnych nagród a wszyscy, którzy ukończą bieg, mogą liczyć na pamiątkowe medale.

 

Ambasadorem biegu jest olimpijczyk Artur Kozłowski. Jednym z partnerów organizacji I Piątki Pomarańczowej Pomocy w Zduńskiej Woli jest Powiat Zduńskowolski. Bieg zrealizowany będzie w ramach Cyklu Biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

Spotkanie było też okazją do zaprezentowania idei powstania Centrum Innowacji Biznesowej, które w Zduńskiej Woli funkcjonuje przy Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Centrum ma uwzględniać synergię poszczególnych instrumentów wspierających innowacyjność, a pracujący tam doradcy biznesu pełnić będą role przewodników po szeregu projektów, programów, konkursów oraz innych działań adresowanych do przedsiębiorców.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg