szukaj w serwisie

Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Szarość ustąpiła kolorom

Redakcja, 07.02.2014, 11:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze

Zakończyła się termomodernizacja Zespołu Szkół i bursy w Karsznicach. W szkole jest cieplej, ale i sam budynek nie straszy już szarością.

← REKLAMA

Termomodernizacja w Zespole Szkół, Bursy Szkolnej i Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na osiedlu Karsznice była podzielona na trzy etapy. Ostatni zakończył się w styczniu tego roku. Prace objęły m.in. wymianę okien, drzwi, regulację centralnego ogrzewania, a także ocieplono i położono nową, kolorową elewację.

Termomodernizacja kosztowała blisko 1 mln 170 tys. zł i została dofinansowana z środków zewnętrznych. Przez ostatnie lata termomodernizacji doczekały się i inne szkoły podległe starostwu na terenie naszego miasta: Zespół Szkół Elektronicznych, I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, Zespół Szkół Zawodowych nr 1.

Zobacz też jak wyglądała karsznicka szkoła przed termomodernizacją: Termomodernizacja dawnej "Kolejówki"

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

• ~gość_527 (IP: *.*.104.85), 07.02.2014, 11:52
    jaka termo A rury i kaloryfery?jak zwykle po ruchlikowej myśli wiocha !!!!
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
  • ~gość_520 (IP: *.*.227.8), 07.02.2014, 16:44
    Za moich czasów... były lepsze czasy !!!
    Jestem przeciw!
    Jestem za!
    Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.