Dziś jest: Wtorek, 21-5-2019
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Organizacje pozarządowe
22-01-2019

Serdecznie witamy na stronie poświęconej współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu zduńskowolskiego lub na rzecz jego mieszkańców. Pragniemy, by strona ta służyła w szczególności: integracji podmiotów obejmujących swym zakresem sferę zadań publicznych w zakresie zadań Powiatu Zduńskowolskiego, upowszechnianiu powszechnych zasad wzajemnej współpracy między administracją publiczną i trzecim sektorem w celu najlepszego zaspokajania potrzeb mieszkańców Powiatu oraz urzeczywistniania idei społeczeństwa obywatelskiego.

Znajdziecie tu Państwo m.in. informacje na temat: organizacji pozarządowych z terenu powiatu zduńskowolskiego, sprawdzonych już działań a także planów i propozycji przedsięwzięć realizowanych przez organizacje pozarządowe w sferze zadań publicznych.

Zapraszając do współtworzenia tej strony tych wszystkich, którzy są  zainteresowani rozwojem działalności pożytku publicznego w naszym powiecie, prosimy o przesyłanie informacji o spotkaniach, konferencjach, podejmowanych działaniach pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl.

Strony w dziale