naglowek.jpg
 
Dziś jest: Środa, 03-3-2021
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
Portal
Organizacje pozarządowe
02-03-2020

 

 

 

Serdecznie witamy na stronie poświęconej współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu zduńskowolskiego lub na rzecz jego mieszkańców. Pragniemy, by strona ta służyła w szczególności: integracji podmiotów obejmujących swym zakresem sferę zadań publicznych w zakresie zadań Powiatu Zduńskowolskiego, upowszechnianiu powszechnych zasad wzajemnej współpracy między administracją publiczną i trzecim sektorem w celu najlepszego zaspokajania potrzeb mieszkańców Powiatu oraz urzeczywistniania idei społeczeństwa obywatelskiego.

 

Znajdziecie tu Państwo m.in. informacje na temat: organizacji pozarządowych z terenu powiatu zduńskowolskiego, sprawdzonych już działań a także planów i propozycji przedsięwzięć realizowanych przez organizacje pozarządowe w sferze zadań publicznych.

 

 

Zapraszając do współtworzenia tej strony tych wszystkich, którzy są  zainteresowani rozwojem działalności pożytku publicznego w naszym powiecie, prosimy o przesyłanie informacji o spotkaniach, konferencjach, podejmowanych działaniach pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Strony w dziale
1 2 3
1 2 3
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg