Dziś jest: Wtorek, 21-11-2017
Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Index firm
14-02-2012

Portal indexfirm.pl umożliwia lokalnej przedsiębiorczości promowanie wytwarzanych produktów i usług zarówno w skali regionu jak i kraju. Wspiera on również aktywność gospodarczą i społeczną. Dotychczasowy wykaz zawarty w indexfirm.pl eksponuje podmioty gospodarcze zgodnie z aktualnymi branżami występującymi w regionie.

W portalu znajdują się także instytucje i firmy działające na terenie powiatu zduńskowolskiego.

Każda firma może w prosty sposób zamieścić swoje podstawowe dane teleadresowe (bezpłatnie). Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie głównej portalu. Natomiast zainteresowane firmy mają możliwość wyboru jednego z trzech pakietów komercyjnych oferujących kompleksową reklamę internetową na portalu.

Dany podmiot gospodarczy znajdujący się już w bazie może samodzielnie dokonywać bieżącej aktualizacji swoich danych.

Portal indexfirm.pl stanowi tani, szybki i skuteczny sposób promocji i reklamy swojej działalności gospodarczej w mediach. Zachęcamy firmy działające na terenie powiatu zduńskowlskiego do zamieszczenia swojej wizytówki w Katalogu Firm.