Dziś jest: Piątek, 24-2-2017
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności
02-06-2016

Powiatowy Zespół wydaje orzeczenia o niepełnosprawności osób, które nie ukończyły 16. roku życia, stopniu niepełnosprawności osób, które ukończyły 16. rok życia oraz o wskazaniach do ulg i uprawnień osób posiadających orzeczenie o inwalidztwie lub niezdolności do pracy zwane “orzeczeniami o wskazaniach do ulg i uprawnień”.

Celem działania Zespołu jest orzekanie na wniosek osoby zainteresowanej lub jej przedstawiciela ustawowego. Osoba ubiegająca się o wydanie orzeczenia składa oryginalny wniosek w sprawie wydania orzeczenia oraz zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia wydane dla potrzeb orzekania o niepełnosprawności.

Przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności – Marlena Wójtowicz.

Sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności – Małgorzata Grzanka.

Miejsce urzędowania: ul. Żeromskiego 3a, pok. nr 3, telefon: +48 43 824 89 99,

e-mail: pzon@powiatzdunskowolski.pl