naglowek.jpg
 
Dziś jest: Niedziela, 18-2-2018
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Portal
Sporządzenie uproszczonych planów urządzenia lasu i inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych z terenu gminy Zapolice, powiat zduńskowolski
27-04-2016

Informacja o realizacji zadania pn. „Sporządzenie uproszczonych planów urządzenia lasu
i inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych z terenu gminy Zapolice, powiat zduńskowolski”

 

 

 

Powiat Zduńskowolski realizując zadanie pn. „Sporządzenie uproszczonych planów urządzenia lasu i inwentaryzacji stanu lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych z terenu gminy Zapolice, powiat Zduńskowolski”, uzyskał dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 

Wartość ogólna zadania wynosi:  38 983,74 zł

 

Wysokość  dofinansowania w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wynosi: 19 487,00 zł.

Sporządzenie uproszczonych planów urządzenia lasu oraz inwentaryzacji stanu lasu  dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych z terenu gminy Zapolice umożliwi zgodnie z ustawą o lasach prowadzenie trwale zrównoważonej gospodarki leśnej. Uproszczony plan urządzenia lasu jest  podstawowym dokumentem, według którego właściciele lasów dokonują zabiegów z zakresu hodowli i użytkowania, natomiast na podstawie inwentaryzacji stanu lasu Starosta Zduńskowolski w formie decyzji administracyjnej określi zadania gospodarcze z zakresu gospodarki leśnej.

Powierzchnia lasów objęta opracowaniami wynosi 520,13 ha.

Uproszczone plany urządzenia lasu oraz inwentaryzacja stanu lasu zostały sporządzone na okres 10 lat, tj. od dnia 01.04.2016 r. do dnia 31. 03. 2026 r.

 

www.zainwestujwekologie.pl

 

Źródło: Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
jumultithumb_joomla-ua.org.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg