naglowek.jpg
 
Dziś jest: Czwartek, 23-1-2020
Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Portal
Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości
05-06-2019

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości to wspólna inicjatywa Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Powiatu Zduńskowolskiego, której celem jest wspieranie przedsiębiorczości, konkurencyjności i innowacyjności firm.

 

Oferta:

 • wyposażone, indywidualne stanowiska pracy
 • powierzchnie biurowe do wynajęcia od 11 m² do 35 m²
 • sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem
 • asysta w tworzeniu nowych firm
 • szkolenia i doradztwo, w tym proinnowacyjne i proeksportowe
 • dostęp do lokalnych i globalnych sieci biznesowych
 • pomoc w uzyskaniu finansowania
 • wsparcie w transferze innowacji
 • 500 m2 przeznaczone pod inkubację

 

ZIP stara się wychodzić naprzeciw potrzebom lokalnego biznesu. W tym celu organizowane są cyklicznie różnego rodzaju wydarzenia, w tym szkolenia o tematyce bliskiej przedsiębiorczości. Inkubator współpracuje z różnymi Instytucjami ze Zduńskiej Woli, Sieradza, Łasku oraz Łodzi, wspierającymi lokalny i regionalny biznes. Zduńskowolski rynek pracy jest rynkiem wymagającym indywidualnego podejścia. Poprzez liczne działania Inkubator stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości!

 

Kontakt:

Koordynator:

Tomasz Cebertowicz

tel. 42 208 92 90

tel. kom. 605 090 963

email: t_cebertowicz@larr.lodz.pl

 

ZDUŃSKOWOLSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ul. Szadkowska 6c, 98-220 Zduńska Wola, tel. 519 407 731

www.zip.larr.pl, kontakt@larr.lodz.pl

FIRMY DZIAŁAJACE W ZDUŃSKOWOLSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 


 

 

 

 

PAKA logo

PAKA Centrum Rehabilitacji i Aktywizacji Dziecka

 

 

W otaczającej nas, zmieniającej się rzeczywistości możemy zaobserwować dobre trendy znacząco poprawiającej się świadomości, zarówno pedagogów, jak również samych rodziców w odniesieniu do problemów dzieci i młodzieży. Jesteśmy miejscem stworzonym, aby pomagać dzieciom w ich rozwoju i edukacji przy zastosowaniu pozaszkolnych form kształcenia.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy dydaktycznej z dziećmi, jak również kompetencje merytoryczne zdobyte w procesie kształcenia pozwoliły na opracowanie własnych metod pracy z dzieckiem. W Naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju zajęcia terapeutyczne i rozwijające wszechstronne postępy dziecka. Zależy Nam na jak najlepszym rozwoju dzieci, stąd zrodziła się idea utworzenia Centrum Aktywizacji Dziecka PAKA. Chcemy wspomagać wszystkie pociechy od najmłodszych lat w przyswajaniu wiedzy i rozwoju kreatywności intelektualnej. Staramy się każde dziecko traktować indywidualnie i dostosowywać wszystkie zajęcia do jego możliwości psychofizycnych. W Naszej ofercie znaleźć można zajęcia indywidualne oraz grupowe, a wśród nich między innymi: senspolastyka; dogoterapia; nauka czytania; biofeedback; logorytmika; gimnastyka korekcyjna; terapia logopedyczna/neurologopedyczna; rytmika; zajęcia teatralne, a także terapia behawioralna.

 

Kontakt

PAKA Centrum Aktywizacji Dziecka

ul. Szadkowska 6c, 98-220 Zduńska Wola

Karolina Kowalska tel. 693149777

Paulina Matysiak tel. 500069017

 

 

   

 

 

 

 auto

Transport Samochodowy Export-Import Janusz Biesiada

 

 

Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji. Jesteśmy rodzinną firma z dużym doświadczeniem . Współpracujemy z firmami w Polsce i poza granicami kraju jednocześnie cały czas staramy się nawiązywać nowe kontakty z odbiorcami.

Wiedza zdobyta podczas dotychczasowej obecności na rynku pozwala nam dostosować nasza ofertę do indywidualnych potrzeb każdego z naszych kontrahentów a tym samym trafić z naszą ofertą do szerszego grona zainteresowanych. Zatrudniamy kierowców z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań. Cały czas staramy się rozwijać nasze przedsiębiorstwo, unowocześniać nasz tabor i pozyskiwać nowych klientów.

 

Kontakt:

Transport Samochodowy Export-Import Janusz Biesiada

ul. Szadkowska 6c, 98-220 Zduńska Wola

e-mail: biesiadatransport@onet.eu

tel. 601 250 330

   
   
 

 

   

 

 

 

 

anmed

 

 Anmed

 

 

Pracownicy firmy ANMED zajmują się poradami dotyczącymi codziennej profilaktyki zdrowia, diagnostyką, terapią chorób grzybiczych, pasożytniczych i chorób pośrednio z nimi związanych.

Oferta firmy ANMED obejmuje:

1. Pomoc przy wdrażaniu zasad profilaktyki prozdrowotnej w życiu codziennym, suplementacja.

2. Pomoc w problemach związanych z nadwagą i otyłością, hiperglikemią i cukrzycą typu II.

3. Diagnostyka i terapia grzybic Candida.

4. Diagnostyka i likwidacja chorób pasożytniczych oraz innych chorób pośrednio z nimi powiązanych.

5. Testy diagnostyczne aparatem Mora MV,

6. Terapie aparatem Mora MV,

7. Świecowanie uszu.

 

 

Kontakt:

Anna Gadowska tel. 601 234 421

www.annagadowska.com

   
   
 

 

 

 

 

 

 

logo pcdruk

PCDRUK

 

Nasza firma powstała z chęci służenia. Służenia swoim doświadczeniem, umiejętnościami oraz świeżymi pomysłami. Wiemy jak przyspieszyć rozwój firmy, stosując szeroki wachlarz dostępnych narzędzi marketingowych. Stosujemy zarówno te sprawdzone, tradycyjne metody reklamy, jak poligrafia, jak również sięgamy po dobrodziejstwa internetu – prowadzimy strony fanpage’owe, projektujemy i realizujemy blogi, strony i sklepy internetowe, a także zapewniamy ich kompleksowe pozycjonowanie.

Żadna z tych rzeczy nie byłaby możliwa, gdyby nie doskonała znajomość komputerów i oprogramowania. Od najmłodszych lat jesteśmy związani z tą tematyką, dzięki czemu korzystanie z tych narzędzi przychodzi nam niezwykle łatwo, a tworzone przez nas projekty, wyróżniają się lekkością, naturalnością i tym czymś, co nazywamy pierwiastkiem oryginalności. To on wyróżnia efekty naszej pracy od konkurencji.

Zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy z naszą firmą. Oferujemy pełny pakiet usług, wchodzących w skład działalności agencji reklamowej oraz serwisu komputerowego.

Pełny zakres naszej działalności obejmuje:

 

 • serwis komputerów, konsol do gier
 • skup i sprzedaż komputerów oraz konsol
 • tworzenie stron www
 • reklama, prowadzenie stron fanpage
 • wydruki, ksero

 

Kontakt:

tel. 513 400 007

e-mail: biuro@pcdruk.pl

www.pcdruk.pl

 

 

 

   
   


 

 

 

 

 

 

budownictwo

 

TADEUSZ FORTUNA

 

 

Tadeusz Fortuna to firma świadcząca usługi budowlane oraz usługi związane z wynajmowaniem specjalistycznego sprzętu budowlanego.

 

Kontakt:

Tadeusz Fortuna tel. 511 185 553

e-mail: tadeusz-fortuna@o2.pl

 

 

 

   

 


 
   

 

bystrzak

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak

 

Bystrzak – to innowacyjny program zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży opracowany przez polskich pedagogów. Jako jedyny w Polsce, systemowo łączy ze sobą zabawę, eksperymenty oraz najnowsze techniki rozwojowe i pamięciowe funkcjonujące na całym świecie w roczne kursy przygodowo – podróżnicze.

 

Kontakt

Akademia Twórczego Rozwoju Bystrzak

tel. 602 578 530

www.zdunskawola.bystrzak.org

info@zdunskawola.bystrzak.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 MK Media

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Logo do proj design

 

 

 

 

 


 

 KOVTA

 

Firma KOVTA zajmuje się produkcją obuwia damskiego i męskiego wykonywanego na specjalne zamówienie i miarę klienta. Składanie zamówień odbywa się za pomocą strony internetowej, za pomocą której każdy może stworzyć własną parę obuwia na podstawie istniejących wzorów, mając do dyspozycji wiele kombinacji.

 

Kontakt:

www.peter-zack.com

e-mail: info@peter-zack.pl

 

 

 


 

STUDIUM

 

STUDIUM to firma działająca w branży reklamowej. Przedmiotem działalności jest sprzedaż powierzchni reklamowych lokalnym przedsiębiorcom oraz wydawanie darmowego dwutygodnika o charakterze rozrywkowym zawierającego program TV, informacje o nowościach kinowych, ciekawostki z życia gwiazd, krzyżówkę itp. oraz reklamy i kupony rabatowe lokalnych firm. Reklama będzie ukazywała się w gazecie, na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. Właściciel firmy prowadzi również szkolenia z zakresu marketingu internetowego oraz sprzedaży.

Kontakt:

tel. 537 828 700

e-mail: ascendent@vp.pl

 

 

 

 


 

MK-MEDIA Agencja Artystyczno-reklamowa

 

Firma MK-MEDIA świadczy usługi marketingowe (promocja firmy lub produktu poprzez organizację lub udział w różnego typu wydarzeniach)  dla lokalnych przedsiębiorców. MK-MEDIA zajmuje się oprawą medialną, czyli przygotowywaniem materiałów i stoisk dla przedsiębiorców, które są prezentowane między innymi podczas targów, pikników i wystaw regionalnych.

Firma zajmuje się także prowadzeniem usług zdalnych, np. tworzenie Fanpagy, copywriting, pośrednictwo w wynajmowaniu powierzchni reklamowych.

 

Kontakt:

tel. 530 995 393

e-mail: michalkubiakzdw@gmail.com  

 

 

 


 

ProjDesign Donata Witaszewska

 

ProjDesign Donata Witaszewska jest firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania wnętrz, w ramach której projektowane będą pomieszczenia biurowe, mieszkalne z uwzględnieniem balkonów i tarasów, a także pomieszczenia użyteczności publicznej. Ponadto firma zajmuje się również usługami takimi jak:

- projekty mebli i garderob,

- wykonawstwo instalacji elektrycznych,

- wymiana starej instalacji elektrycznej na nową,

- pomiary elektryczne,

- odbiory elektryczne.

 

Kontakt:

Donata Witaszewska tel. 530 566 367

e-mail: biuro@projdesign.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg