Dziś jest: Czwartek, 18-10-2018
Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Kobieta w biznesie - nabór 2 edycja
09-01-2017

Nabór do 2 edycji projektu „Kobieta w Biznesie”

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza wszystkie Panie po 29. roku życia, które zainteresowane są założeniem działalności gospodarczej na terenie województwa łódzkiego. Projekt skierowany jest do kobiet:

• po 29. roku życia (tj. począwszy od dnia 30. urodzin),
• pozostających bez pracy (bezrobotnych, poszukujących pracy lub biernych zawodowo),
• zamierzających założyć własną działalność gospodarczą i prowadzić ją przez co najmniej 12 m-cy na terenie woj. łódzkiego
• zamieszkałych (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego) na terenie powiatów woj. łódzkiego: bełchatowskiego, brzezińskiego, kutnowskiego, łaskiego, łęczyckiego, łowickiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego, pajęczańskiego, poddębickiego, sieradzkiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego, rawskiego, skierniewickiego.

Wsparcie w ramach projektu obejmuje m.in.:

• bezzwrotne dotacje na założenie firmy do 22 700 zł
• wsparcie pomostowe do 1 750 zł/ m-c (przez okres 6 lub 12 m-cy)
• Szkolenia oraz doradztwo

Szczegółowe informacje dotyczące projektu i dokumenty aplikacyjne dostępne na stronie:  http://larr.pl/kobieta-w-biznesie/.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg