naglowek.jpg
 
Dziś jest: Wtorek, 11-12-2018
Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Portal
Mobilności zagraniczne drogą do sukcesu zawodowego
15-06-2018

Po rozstrzygnięciu konkursu wniosków złożonych w 2018 roku w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe Programu Erasmus + Zespół Szkół im. K.Kałużewskiego i J. Sylli w Zduńskiej Woli otrzymał środki finansowe w wysokości 116 211 Euro na realizację projektu pn. „Mobilności zagraniczne drogą do sukcesu zawodowego”.

 

Projekt będzie realizowany przy wsparciu Programu Unii Europejskiej Erasmus+, w ramach akcji KA1 Mobilność  edukacyjna i skierowany jest do uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarskiego oraz Technikum Transportu Kolejowego.

 

Od września 2018 roku do maja 2020 roku uczniowie odbędą staże w Anglii, Szkocji i na Malcie. Kadra szkoły będzie podnosić kompetencje zawodowe podczas szkoleń typu job shadowing  w Anglii, Irlandii, Włoszech i Grecji.

 

Szkoła od siedmiu lat organizuje staże zagraniczne dla uczniów. Dzięki nim uczniowie zdobyli cenne doświadczenie pracy w hotelach i restauracjach Anglii, Włoch i Hiszpanii.

 

Zwiększenie ilości staży i szkoleń zagranicznych pozwala realizować strategię umiędzynarodowienia szkoły jako placówki oświatowej, która ze szczególną troską odnosi się do kształtowania  umiejętności zawodowych uczniów i rozwoju kompetencji profesjonalnych nauczycieli.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg