Dziś jest: Wtorek, 20-11-2018
Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Konsultacje - PROGRAM WSPÓŁPRACY na 2019 rok
11-09-2018

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

Konsultacje odbędą się w postaci spotkania konsultacyjnego w dniu 27 września 2018 roku (czwartek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli  oraz konsultacji pisemnych, konsultacji przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu uchwały w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 28 września 2018 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) faxem na numer (43) 823-22-04 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl lub osobiście na spotkaniu konsultacyjnym lub w dziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa (ul. Getta Żydowskiego 4a, Zduńska Wola).

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy.

Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019

- Projekt Uchwały

- Zarządzenie Starosty Zduńskowolskiego w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg