Dziś jest: Sobota, 19-10-2019
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Konsultacje - PROGRAM WSPÓŁPRACY na 2020 rok
08-10-2019

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020.

Konsultacje odbędą się w postaci konsultacji pisemnych, przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu programu w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 29 października 2019 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl, osobiście w wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa (ul. Getta Żydowskiego 4a, Zduńska Wola) lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola z dopiskiem: Wydział PK.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy na 2020 rok.

Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020

- Zarządzenie Starosty Zduńskowolskiego w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020.