naglowek.jpg
 
Aktualności
Aktywna Dolina Rzeki Warty. Konkurs na logo
27-01-2017

Zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie znaku graficznego (logo) projektu pn.: „Aktywna Dolina Rzeki Warty”. Dla autora najlepszej pracy przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto. Wyłoniony najlepszy projekt logo stanie się oficjalnym elementem identyfikacji wizualnej projektu. Logo będzie wykorzystywane w związku z działalnością promocyjno-informacyjną w ramach realizacji projektu oraz po jego zakończeniu.

 

Konkurs ma charakter otwarty, jednoetapowy. Mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, a także osoby prawne (firmy), zajmujące się zarówno amatorsko, jak i zawodowo grafiką, w szczególności: artyści plastycy, graficy, projektanci, agencje reklamowe, studenci uczelni artystycznych oraz uczniowie liceów plastycznych.

 

Projekty wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 lutego br. do godz. 12.00.


Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w załącznikach.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg