Pracowity weekend dla drużyn IKS "START"
31-10-2017

Zbliżający się weekend będzie znowu bardzo pracowity dla drużyn IKS "START". I ligowa drużyna już w piątek 3 listopada uda się do Drzonkowa, by w sobotę 4 listopada o godz. 15 rozegrać mecz z ZKS Zielona Góra.

Po meczu powrót do Zduńskiej Woli i w niedzielę o godz. 14.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 7 mecz z drużyną zajmującą obecnie 4. miejsce w grupie południowej - IKTS BROŃ Radom, na który IKS serdecznie wszystkich zaprasza. Jak zwykle sportowy doping jest bardzo ważny!

III ligowa drużyna - IKS "START" II - w sobotę 4 listopada rozegra mecz z TG Sokół Zgierz o godz. 16.00 w sali Sp nr 7 i tu również zapraszamy kibiców tej dyscypliny. Natomiast w niedzielę 5 listopada, drużyna III ligowa na wyjeździe zmierzy się o godz.12.00 z LKS Jutrzenka Bychlew.

Zapowiada się wiele sportowych emocji!