Współpraca szkół z Uniwersytetem Łódzkim
01-12-2017

Porozumienie o współpracy pomiędzy szkołami średnimi, funkcjonującymi na terenie powiatu zduńskowolskiego, a Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego podpisano dziś w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli.

Szkoły będą współpracowały z Uniwersytetem Łódzkim w oparciu o przeprowadzane w ich siedzibach wykłady i warsztaty. Uczniowie będą także uczestniczyć w działaniach prowadzonych przez łódzką uczelnię w jej siedzibie.

Porozumienie o współpracy w Zduńskiej Woli podpisali w imieniu uczelni - dr hab. Rafał Matera i dr hab. Jolanta Grotowska- Leder, w imieniu szkół ich dyrektorzy, a w imieniu Powiatu Zduńskowolskiego - starosta Wojciech Rychlik i wicestarosta Marcin Łabędzki.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zdunskowolski