Gratulujemy młodym fizykom
08-06-2018

Dziś w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach odbyło się podsumowanie już IX edycji Konkursu Fizycznego dla Klas II Gimnazjów, Szkół Ponadpodstawowych i Klas VII Szkół Podstawowych Powiatu Zduńskowolskiego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, I LO oraz Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

Testy, jakie pisali uczniowie przed tygodniem przygotowali fizycy ze Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki Ziemi Łódzkiej.

Gratulujemy wszystkim finalistom, a szczególnie wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym.

Klasy VII szkół podstawowych:

I miejsce: Julia Kowalczyk – ZSPiP Czechy

II miejsce: Wiktoria Kabzińska – SP Janiszewice

III miejsce: Jakub Kubiak – ZSPiP Czechy, Zuzanna Matusiak - ZSPiP Czechy

wyróżnienia: Zuzanna Kaźmierczak - SP Janiszewice, Michał Sztama – ZSPiP w Czechach, Michalina Kowasz – ZSPiP Czechy, Patryk Fras – SP Annopole Stare, Michał Kozanecki – SP Szadek, Weronika Szaflik – SP Rzechta, Kacper Stępień – SP Lutomiersk.

Szkoły gimnazjalne:

I miejsce: Magdalena Michalska – SP Janiszewice

II miejsce: Michał Szewczyk – SPG Sieradz

III miejsce: Amelia Olejniczak – SPG Sieradz, Matylda Kosuń - SP 5 Zduńska Wola

wyróżnienia: Wiktor Gromacki – SP 4 Zduńska Wola , Geralt Wawrzynkiewicz - Raźny – SP 5 Zduńska Wola, Kacper Kmiecik – SP 5 Zduńska Wola, Błażej Szynalt – SP 5 Zduńska Wola, Michał Koniecki- SP Szadek, Marta Sienkiewicz – ZSPiP Czechy.

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce: Michał Rejer – I LO Zduńska Wola

II miejsce: Paweł Pietnak – I LO Wieluń

III miejsce: Julia Wilk – I LO Wieluń

Wyróżnienia: Maciej Wojtas – I LO we Wieluniu, Mikołaj Cebula – I LO we Wieluniu, Jakub Jasiński I LO w Wieluniu, Kacper Kiedos - I LO we Wieluniu, Joanna Bednarkiewicz – I LO w Pabianicach,

Jakub Lis - I LO w Pabianicach, Michał Szczepanek – I LO w Pabianicach, Mariola Bartosik – I LO ze Zduńskiej Woli.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg