naglowek.jpg
 
Aktualności
Akcja Lato z Hufcem Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli
02-07-2018

W dniach 25-29 czerwca dzieci ze wsi Swędzieniejewice aktywnie spędziły czas w trakcie półkolonii zorganizowanych przez Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach.

 

Również tego dnia Hufiec Pracy rozpoczął realizację programu autorskiego „Trzeba tylko chcieć”, którego głównym celem jest organizowanie dzieciom i młodzieży bezpiecznego i atrakcyjnego wypoczynku w trakcie intensywnych prac polowych rodziców, a także aktywizacja uczestników OHP do działań na rzecz innych.

 

Wychowawcy wraz z młodzieżą dołożyli wszelkich starań, by stworzyć dzieciom i młodzieży jak najlepsze warunki do wypoczynku, umożliwić im aktywne uczestnictwo w zaplanowanych zajęciach oraz zorganizować czas wolny w sposób przyjemny i pożyteczny. Dzieci wzięły udział w grach i zabawach integracyjnych, sportowych oraz konkursach. Wszystko działo się pod okiem uczestników Hufca Pracy oraz Kadry. Zabawy i gry zostały tak dobrane, aby dzieci nie rywalizowały i nie porównywały się ze sobą, a każdy uczestnik stanicy traktowany był przez naszą młodzież z ogromnym szacunkiem. Budowanie przyjacielskich więzi i wspieranie się dzieci podczas zabaw było istotnym elementem edukacyjnym.

 

Tekst i zdjęcia: Kadra Hufca Pracy

Zajęcia integracyjne

 

Zajęcia edukacyjne z Policją i pokaz sprzętu policyjnego

Zajęcia edukacyjne z WORD z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach

Zakończenie tygodniowego Akcji Lato w Swędzieniejewicach

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg