Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego
06-09-2018

Urząd Miasta Łódź we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, powiatowymi urzędami pracy, Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi i Miejską Areną Kultury i Sportu organizują w dniach 17-18 października 2018 roku w hali expo – Łódź przy al. Politechniki 4. III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Celem planowanego wydarzenia jest zaprezentowanie mieszkańcom Łodzi i regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku,  możliwości dokształcania oraz zmiany kompetencji zawodowych. Targi to przedsięwzięcie wychodzące naprzeciw potrzebom w zakresie kreowania przyjaznych warunków pracy w regionie, tworzenia nowych miejsc pracy, ograniczenia skali bezrobocia oraz promocji usług i instrumentów rynku pracy świadczonych przez publiczne służby zatrudnienia. W ramach Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego przedsiębiorcy z województwa łódzkiego uzyskają możliwość zaprezentowania się oraz przedstawienia ofert pracy, a powiatowe urzędy pracy kreowania wizerunku instytucji wspierających pracodawcę w procesie rekrutacji nowych pracowników.

Informacja o organizowanych targach znajduje się na stronie www.lodzkietargipracy.pl  szczegóły dotyczące warunków udziału w Targach można uzyskać pod nr tel. 42 639 90 53, 605 630 853. Termin nadsyłania dokumentów zgłoszeniowych upływa 10 września 2018r.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg