16 kwietnia - Dzień Przedsiębiorczości w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego
04-04-2019

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w Dniu Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości w ŁARR S.A. 16 kwietnia 2019 r. godz. 10.00 ul. Narutowicza 34 w Łodzi

Masz pomysły na rozwój firmy ale brakuje Ci pieniędzy? Weź udział w Dniu Przedsiębiorczości, wyjątkowym wydarzeniu, podczas którego doradcy Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. podpowiedzą z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać. W trakcie przedstawimy najnowsze propozycje dotacji i preferencyjnych pożyczek na rozwój. Będzie to również czas na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w praktycznych warsztatach z ekspertami, którzy przedstawią jak poruszać się w świecie funduszy unijnych i skąd wziąć pieniądze.

Program wydarzenia obejmuje:

10.00 - 11.00 Rozpoczęcie spotkania. Prezentacja instrumentów wsparcia dla biznesu

11.00 -11.15 Przerwa kawowa

11.20 - 12.30 Część warsztatowaWarsztat I: dotacje unijne: skąd i jak zdobyć pieniądze na rozwój firmyWarsztat II: Fundusze JEREMIE2 na rozwój biznesuWarsztat III: Bon-apetyt na rozwój. Jak krok po kroku skorzystać z dotacji na kursy i szkolenia

12.35 - 13.35 Czas na indywidualne konsultacje

13.40 -14.40 Networking przy kawieUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez adres: rejestracja@larr.lodz.pl W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: „Dzień Przedsiębiorczości”.