Budowa ronda. Będą zmiany w organizacji ruchu
11-06-2019

Powiatowy Zarząd Dróg w Zduńskiej Woli uprzejmie informuje, że w związku z budową nowego ronda - ul. Łaska i Świerkowa, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. W związku z pracami - tymczasowo - ulica Łaska  zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na odcinku od ul. Orione do ul. Liliowej. W stronę Łasku obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu.

*Pojazdy pow. 3,5 t. będzie obowiązywał zakaz wjazdu na zwężony odcinek ul. Łaskiej.

*Ulica Łaska na odcinku od Liliowej do Łódzkiej będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

*Objazdy ulicami: Spacerową (dla pojazdów pow. 3,5 t.), Azaliową, Klasztorną, Borową.

*Utrudnienia potrwają od 13 czerwca do 30 września.

Kierowców przepraszamy za niedogodności.