Aktywna Dolina Rzeki Warty. Piknik rodzinny
30-09-2019
To było bardzo aktywne popołudnie! „Piknik rodzinny” w ramach programu Aktywna Dolina Rzeki Warty odbył się w niedzielę, 29 września,  na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli.

Dzieci rywalizowały w wyścigach rowerowych, dorośli - pod okiem wielokrotnego mistrza Polski, medalisty Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking Krzysztofa Człapskiego – w marszu NW.
Animatorzy prowadzili zajęcia na zewnętrznej siłowni. Były też kucyki, karuzela, fotobudka, grillowane kiełbaski, gorący żurek.

W części artystycznej zaprezentowali się młodzi wokaliści z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury Na Pięterku. Bardzo efektowne popisy taneczne dali tancerze z zespołu „Zduńskowolanie”.

Uczestnicy pikniku spotkali się także z podróżnikiem Dominikiem Szmajdą, który opowiadał o swoich rowerowych podróżach po świecie.

Piknik rodzinny, w ramach realizacji projektu Aktywna Dolina Rzeki Warty, przygotował Powiat Zduńskowolski.
więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zduńskowolski