naglowek.jpg
 
Aktualności
Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy
24-10-2019
Załączniki:

Zapraszamy do udziału w obchodach rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzeniu towarzyszyć będzie VIII Bieg Niepodległości, turniej strzelecki, turniej w tenisa stołowego i przegląd piosenki patriotycznej.

 

11 listopada obchody o godz. 10.00  rozpocznie przemarsz uczestników ulicami: Kilińskiego, Łaską, Kościelną do Bazyliki Mniejszej przy ul. Kościelnej 20, gdzie o godz. 10.30 odprawiona zostanie uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny.

 

O godz. 12.00 przy pomniku Marszałka Piłsudskiego złożymy wiązanki kwiatów. Tutaj również będzie czas na okolicznościowe przemówienia, wysłuchamy pieśni patriotycznych i weźmiemy udział w ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do hymnu".

 

Uczestnicy VIII Powiatowego Biegu Niepodległości wystartują o godz. 13.15 z placu Wolności w Zduńskiej Woli. Pobiegną wzdłuż ul. Kościelnej, ul. Widawskiej, dalej drogą do Zapolic, gdzie wyznaczona będzie meta. Zaplanowano także bieg rodzinny wokół pl. Wolności – START o 13.00. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: http://rajsportactive.pl/zapisy

 

więcej szczegółowych informacji - plakat.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg