Powiatowy Festiwal Zawodów
02-12-2019

Uczniowie klas ósmych poznali ofertę edukacyjną szkół podległych Powiatowi Zduńskowolskiemu.

Po raz 12. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli zorganiozwano Powiatowy Festiwal Zawodów, w którym poza szkołami, biorą udział również pracodawcy i instytucje doradcze.

Wydarzenie organizujemy, aby ułatwić młodym ludziom decyzję o wyborze dalszego kierunku kształcenia.

Po raz trzeci podczas festiwalu wręczono nagrody w konkursie fotograficznym „Zawody odkryte w obiektywie”, adresowanym do uczniów szkół średnich z naszego powiatu.

Festiwal Zawodów zorganizowali Powiat Zduńskowolski oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1.

więcej zdjęć:https://www.facebook.com/Powiat-Zduńskowolski