Funkcjonowanie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu zduńskowolskiego zostaje zawieszone od 16 marca 2020 r. do odwołania.
15-03-2020
Załączniki:

Dla osób chcących skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zostanie wdrożony system udzielania pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

W celu skorzystania z telefonicznej pomocy prawnej zainteresowana osoba proszona jest o kontakt pod numerem telefonu: 43 824 42 10.

Jak skorzystać z telefonicznej nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego?

1.Należy ustalić termin porady telefonicznej dzwoniąc pod numer: 43 824 42 10;

2.Na adres starostwo@powiatzdunskowolski.pl proszę przesłać wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, zawierający oświadczenie, że nie jesteś w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej;

3.Czekaj na telefon z punktu o wyznaczonej godzinie porady telefonicznej, UWAGA: prawnik będzie mógł zadzwonić tylko pod warunkiem przesłania ww. wniosku.

Bez tytułu.png
polair.jpg