XX nadzwyczajna sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
04-05-2020

Piotr Warchlewski przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego zawiadamia, że 8 maja o godz. 10.00 (piątek) odbędzie się XX nadzwyczajna sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje na podstawie art. 15 ust. ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 51 1 z późn. zm). Ze względu na pandemię koronawirusa, sesja odbędzie się online. Transmisja on-line: http://bip.powiatzdunskowolski.pl/artykuly/144/sesje-online

Proponowany porządek obrad:

1 . Otwarcie XX nadzwyczajnej sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.

4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr XLII/164/09 Rady Powiatu Zduńskowolskiego z dnia 27 listopada 2009 roku w sprawie uchwalenia statutu Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli.

5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych i podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na ich realizację w 2020 r.”

6. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia „Dodatkowych kryteriów rozpatrywania wniosków dofinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z zakresu rehabilitacji społecznej, realizowanych przez Powiat Zduńskowolski w roku 2020.”

7. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania petycji z dnia 02 kwietnia 2020 r. według właściwości do Miasta Zduńska Wola, Gminy Zduńska Wola, Gminy Zapolice oraz Gminy i Miasta Szadek.

8. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XV/94/19 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego.

9. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XV/95/19 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2020.

10. Zakończenie XX nadzwyczajnej sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

Bez tytułu.png
polair.jpg