naglowek.jpg
 
Aktualności
Hufiec Pracy 5-15. Rozstrzygnięcie konkursu
16-06-2020

Uczestnicy Hufca Pracy 5-15 Zduńska Wola odebrali nagrody za udział w wojewódzkim konkursie „Aktywność - Dobry Wybór”. Gratulujemy!

 

informacja Hufca Pracy 5-15 Zduńska Wola

W dniach 09-10.06.2020 r. Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli Romuald Krystyniak wraz z Kadrą Wychowawczą wręczył uczestnikom nagrody za udział w wojewódzkim Konkursie „Aktywność – Dobry Wybór”. Aktywność 18 uczestników Hufca Pracy z terenu powiatu zduńskowolskiego i łaskiego została wysoko oceniona przez Jury (kolaż 01). Akcja „Młodzież do młodzieży i nie tylko…” w ramach ogólnopolskiej akcji #ZOSTANWDOMU zgłoszona w kategorii A jako „Inicjatywa jednorazowa” zajęła I miejsce.

 

Celem przeprowadzonej akcji było  zachęcenie młodzieży i nie tylko do pozostania w domu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Uczestnicy Hufca Pracy z pomocą członków rodziny nakręcili króciutkie filmiki o tym, jak aktywnie można spędzić czas w okresie kwarantanny społecznej.

 

Najwyżej w województwie zostało również ocenione „Zaangażowanie indywidualne” podopiecznej Hufca Pracy Emilii Brzezińskiej. Aktywność Przewodniczącej Rady Młodzieży została zgłoszona w kategorii C. Inicjatywa prospołeczna młodzieży „Tacy jak my” zgłoszona w kategorii B jako „Inicjatywa cykliczna” zajęła miejsce trzecie w wojewódzkim konkursie. Młodzież pod okiem Kadry Hufca Pracy zorganizowała i przeprowadziła akcje prospołeczne na rzecz osób niepełnosprawnych. Komendant Hufca Romuald Krystyniak odczytał protokół Komisji Konkursowej oraz  podziękował wszystkim uczestnikom z powiatu zduńskowolskiego zaangażowanym w działania prospołeczne. Młodzieży z powiatu łaskiego nagrody wręczył Wychowawca Hufca Pracy Barbara Nowak.

Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli jako jedyna jednostka w województwie łódzkim zgłosił do konkursu aktywność młodzieży we wszystkich trzech kategoriach już trzeci rok z rzędu. Dowodzi to ogromnemu zaangażowaniu, zdyscyplinowaniu i pracy członków Rady Młodzieży i Klubu Aktywnych w działania prospołeczne.

 

tekst: Joanna Siemińska, zdjęcia: Barbara Nowak

Uroczyste podziękowanie uczestnikom  za udział w konkursie „Aktywność Dobry

Wybór” przez Komendanta Hufca Pracy Romualda Krystyniaka

Wręczenie nagród Emilii, Marcie i Filipowi za udział w konkursie „Aktywność

Dobry Wybór” w kategorii A, B i C przez Komendanta Hufca Pracy Romualda Krystyniaka

 

Wręczenie nagród Natalii, Patrycji, Kordianowi, Oliwii, Natalii, Oliwii,  Magdalenie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg