Lista Produktów Tradycyjnych - jak się dopisać?
29-07-2020

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zachęca do ubiegania się o wpis na Listę Produktów Tradycyjnych. Z wnioskiem o wpis produktu na Listę produktów tradycyjnych mogą wystąpić osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej wytwarzające dany produkt rolny, środek spożywczy lub napój spirytusowy.

Produkt może być zgłoszony nawet przez pojedynczego producenta, nie ma obowiązku zrzeszania się producentów danego wyrobu.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego: https://www.lodzkie.pl/rolnictwo/produkty-tradycyjne-i-regionalne

Bez tytułu.png
polair.jpg