naglowek.jpg
 
Aktualności
UKS Akademia Siatkówki szczęśliwa po święcie siatkówki
12-08-2020

Zawodniczki i zawodnicy UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli szczęśliwi po święcie siatkówki w Zduńskiej Woli. Poniżej relacja, którą otrzymaliśmy od klubu:


7 sierpnia 2020 roku na pewno zapisze się w sportowej historii naszego miasta. Wczorajsze (7.08.) święto siatkówki rozpoczęło się od wykładu Roberta Kaźmierczaka - statystyka Reprezentacji Polski w piłce siatkowej, oraz SKRY Bełchatów.

Klasa została wypełniona po brzegi, głównie przez zawodniczki i zawodników UKS Akademia Siatkówki ze Zduńskiej Woli. Spotkanie ze statystykiem nie tylko obfitowało w wiele przydatnych informacji ze świata statystyki ale również w ciekawostki z życia Reprezentacji.

Następnie wszyscy przenieśli się na nowo otwartą halę przy SP5, tam na zawodników UKS Akademia SIatkówki czekali już niepełnosprawni siatkarze z Paravolley Silesia. Trener Adam Malik wraz z Robertem Kaźmierczakiem wprowadzili nas do świata siatkówki na siedząco. Trening zakończył się sparingiem w nowych, nieznanych dotąd okolicznościach - na siedząco! Dzięki wymieszaniu drużyn UKS Akademia Siatkówki i Paravolley Silesia mieliśmy okazję spróbować sił w tej trudnej dyscyplinie.


Po sparingu przyszedł czas na pracę. Kiedy zawodnicy Plus ligowych drużyn rozgrzewali się, my przygotowywaliśmy się do pracy jako mopersi. Z uwagi, że podłoga hali była świeżo zdezynfekowana, nasza praca potrzebna była chyba jak nigdy wcześniej - okazało się, że płyn do dezynfekcji sprawia, że podłoga robi się bardziej śliska. Na szczęście wszystko udało się bez problemu i mecz SKRA Bełchatów vs. Czarni Radom przebiegł bez zakłóceń.

Dziękujemy firmie Karton Polska, że klub UKS AKademia Siatkówki mógł być częścią tego wspaniałego wydarzenia.


tekst i fot.: Paulina Danielska

 

 

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg