naglowek.jpg
 
Aktualności
Spotkanie online z psychoterapeutką Ewą Woydyłło-Osiatyńską
14-08-2020

Koło Terenowe nr 19 Polskiego Związku Niewidomych w Sieradzu, do którego należą również osoby z dysfunkcją wzroku ze Zduńskiej Woli wraz z Miejską Biblioteką Publiczną im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zapraszają na spotkanie online z psychoterapeutką Ewą Woydyłło – Osiatyńską. Autorką książek: Zaproszenie do życia, Podnieś głowę, Buty szczęścia, Sekrety kobiet, My – rodzice dorosłych dzieci.

 

Wydarzenie odbędzie się 18 sierpnia  br., o godz. 17.00 – temat spotkania to: Jak i dlaczego nie walczyć, tylko radzić sobie z trudnościami, a także porozmawiajmy o lęku przed koronawirusem, niepewności jutra i strat, które nas dotykają.

Moderator: Agnieszka Sobiak.

 

Na stronie internetowej biblioteki pod adresem  https://bibliotekazdwola.pl/spotkania-on-line będzie dostępny link do spotkania. W trakcie wydarzenia istnieje możliwość zadawania  pytań na czacie lub poprzez  SMS, pisząc na numer tel. : 782-523-760.

Spotkanie z Ewą Woydyłło-Osiatyńską realizowane jest w ramach projektu „Razem w Kulturze”, sfinansowanego ze środków Województwa Łódzkiego, Łódzkie na Plus.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg