PUP. Umorzenie pożyczek dla przedsiębiorców
20-08-2020

Ważna informacja dla przedsiębiorców, którzy otrzymali pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Powiatowy Urząd Pracy informuje, że umorzenie pożyczki nastąpi z urzędu jeśli działalność gospodarcza będzie prowadzona przez okres trzech miesięcy od dnia udzielenia pożyczki (tj. od dnia wypłaty przez Urząd środków na konto wnioskodawcy).

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy otrzymali pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i spełnią wymagania niezbędne do umorzenia zostaną poinformowani o zakończeniu umowy.   W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną  prosimy Państwa o przekazywanie na adres Urzędu, tj. sekretariat@zdunskawola.praca.gov.pl  danych przez, które można się kontaktować drogą elektroniczną, tj. adresów e-PUAP oraz adresów mailowych, jeśli nie zostały podane we wniosku.

Przedsiębiorcy, którzy złożyli wnioski przez portal praca.gov.pl zostaną poinformowani tą samą drogą.

Osoby, które nie posiadają jeszcze profilu zaufanego zachęcamy do skorzystania z możliwości założenia.

Forma elektronicznego kontaktu znacznie przyspieszy i usprawni
załatwienie bieżących spraw w Urzędzie.

Prosimy o sprawdzanie bieżących aktualności na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli: https://zdunskawola.praca.gov.pl/

Bez tytułu.png
polair.jpg