5-15 Hufiec Pracy. Dyplomy i nagrody dla najlepszych
01-09-2020

Kadra Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wręczyła dyplomy i nagrody najlepszym absolwentom roku szkolnego 2019/2020. Poniżej infomacja Hufca Pracy 5-15.

Informacja Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli:

W dniach 26-28.08.2020r. Kadra Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wręczyła dyplomy i nagrody najlepszym absolwentom roku szkolnego 2019/2020. W dniu 26.08.2020 r. dyplomy i nagrody otrzymały najlepsze uczennice z powiatu łaskiego. 27.08.2020r. w siedzibie OHP odbyło się spotkanie z młodzieżą ze Zduńskiej Woli, w tym z członkami Rady Młodzieży i Klubu Aktywnych. Spotkanie rozpoczęła Joanna Siemińska - opiekun Rady Młodzieży, która pogratulowała młodzieży ukończenia kształcenia z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce, oraz podziękowała członkom Rady Młodzieży za zaangażowanie i pomoc w realizacji przedsięwzięć Hufca Pracy.

W tym roku Kadra Hufca Pracy za osiągnięcie dobrych i bardzo dobrych wyników w nauce i na zajęciach praktycznych oraz zaangażowanie społeczne na rzecz OHP wyróżniła pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami 20 absolwentów z Łasku, Zduńskiej Woli i Poddębic. Wśród wyróżnionych absolwentów znaleźli się m.in. laureaci konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich OHP. Szczególne wyróżnienie otrzymała Emilia Brzezińska, która w roku szkolnym 2019/2020 pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Młodzieży. Uczennica otrzymała nagrodę za 3. miejsce w wojewódzkim konkursie „Absolwent Roku OHP – 2020” oraz list gratulacyjny od Wojewódzkiego Komendanta ŁWK OHP w Łodzi Barbary Stanisławy Günther. Przy słodkim poczęstunku tegoroczni absolwenci wspominali pobyt w Hufcu, chętnie opowiadali o swoich planach na przyszłość, możliwości rozwoju zawodowego jak i podnoszeniu swoich kwalifikacji oraz dalszej nauce. 28.08.2020r. Wychowawca Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli Katarzyna Wajman wręczyła dyplomy i nagrody najlepszym uczestnikom z powiatu poddębickiego.

Tekst: Joanna Siemińska. Zdjęcia: Kadra Hufca Pracy

Kadra Hufca Pracy z najlepszymi absolwentami roku 2019/2020

Wręczenie dyplomów i nagród: Magdalenie Kamoli, Marcie Paturze,

Krystianowi Jakubowskiemu i Aleksandrze Grzance.

Wręczenie dyplomów i nagród: Oskarowi Gurbielowi, Julii Kaczmarskiej, Piotrowi

Jakóbczakowi i Izabeli Ciesielskiej.

Bez tytułu.png
polair.jpg