naglowek.jpg
 
Aktualności
Wybory do Rady Młodzieży Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli.
01-10-2020

W siedzibie OHP w Zduńskiej Woli odbyły się wybory do Rady Młodzieży Hufca Pracy 5-15 na rok szkolny 2020/2021.

Joanna Siemińska -Opiekun Rady Młodzieży zapoznała uczestników z terminem „Rada Młodzieży”, z celami jej funkcjonowania, zadaniami i strukturą organizacyjną, oraz przedstawiła nowych uczestników OHP.

W drodze demokratycznych wyborów wyłoniono członków nowego zarządu: przewodniczącą Rady Młodzieży została Oliwia Lubińska odbywająca praktyczną naukę zawodu w zakładzie fryzjerskim „Beauty Hair” w Zduńskiej Woli, zastępcą Bartosz Woźniak z Zakładu Stolarskiego w Prusinowicach, zaś sekretarzem Piotr Kusiak, odbywający praktyki w zakładzie mechaniki pojazdowej „P.H....U. Wicar” w Szadku.

Głównym zadaniem członków nowego zarządu młodzieżowej rady, jak i Klubu Aktywnych będzie reprezentowanie interesów młodzieży, upowszechnianie idei samorządowych, wspieranie aktywności ludzi młodych, realizacja inicjatyw samorządowych oraz działalność ważna z punktu widzenia młodzieży.

Spotkanie połączone z wyborami do Rady Młodzieży wpisuje się w harmonogram programu autorskiego Hufca Pracy „Tu jest moje miejsce”, którego głównym celem jest rozwój i ukształtowanie w młodzieży postaw patriotycznych związanych z tożsamością kultury narodowej.

Nowo wybranemu zarządowi gratulujemy i życzymy powodzenia.

 

Wybory do Rady Młodzieży Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli

Kadra i uczestnicy Hufca Pracy biorący udział w wyborach do Rady Młodzieży

Podpisywanie „Aktu mianowania” na powierzoną funkcję przez nowy zarząd Rady Młodzieży: Oliwię  Lubińską, Bartosza Woźniaka i Piotra Kusiaka

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg