Niebieski Piknik. "Kręci mnie bezpieczeństwo w Zduńskiej Woli!"
06-10-2020

Mieszkańcy powiatu zduńskowolskiego po raz czwarty licznie zgromadzili się na "Niebieskim Pikniku" zorganizowanym z okazji Święta Policji przez Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli oraz dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

Na teren Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Zduńskiej Woli przybyły całe rodziny. Zduńskowolscy policjanci i pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli dla uczestników pikniku przygotowali szereg atrakcji.

Podczas pikniku odbyła się także charytatywna zbiórka nakrętek dla 15-miesięcznej Mai Gorzuli ze Zduńskiej Woli, która cierpi na wrodzony niedorozwój kości udowej i potrzebna jej jest jak najszybsza operacja.

Szersza relacja:https://zdunskawola.naszemiasto.pl/niebieski-piknik-w-zdunskiej-woli-zdjecia/ar/c4-4192600

Bez tytułu.png
polair.jpg