Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
16-10-2020

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021.

Konsultacje odbędą się w postaci:

- konsultacji pisemnych przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza

- tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli

- udostępnienia projektu programu w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag (np. po wyrażeniu zainteresowania taką formułą drogą mailowa lub telefoniczną)

W związku z powyższym informujemy, że do dnia 6 listopada 2020 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl, osobiście w wydziale Promocji, Kultury
i Sportu Starostwa (ul. Getta Żydowskiego 4a, Zduńska Wola) lub za pośrednictwem poczty na adres: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, 98-220 Zduńska Wola z dopiskiem: Wydział PK.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy na 2020 rok.

Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020

- Zarządzenie Starosty Zduńskowolskiego w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020.

-  Ankieta.

Bez tytułu.png